OM kód: 203051/002 | 9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.

BNI, KH

• verseny
  • sport

Országos harmadik hely a Diákolimpián

Szép sikerrel zárta az éves versenysorozatot Szeli Bertalan az asztalitenisz országos döntőben.

A B csoportos asztaliteniszverseny  döntője 2024.04.19-21. között Kiskunfélegyházán, a Városi Sportcsarnokban került megrendezésre.
A mérkőzésre Bakki-Nagy Imre osztályfőnök, valamint két osztálytársa: Ivánkovics Gergő és Orbán Márk kísérte a VI. korcsoportban versenyző Szeli Bertalan 12.c osztályos diákunkat.
A mérkőzések délután négykor kezdődtek.
Bertalan a főtáblára a csoportjából első helyezéssel került fel. A dobogós helyezésekért este nyolc óra előtt nem sokkal kellett megmérkőzni. A kiélezett versenyben az ötödik, mindent eldöntő szettben végül sikerült a bronz érmet jelentő végső győzelem.

Reméljük szurkolásunk is segítette Bertalant az eredmény elérésében 😀.