OM kód: 203051/002 | 9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.

• Iskolai élet
  • verseny
  • sport

Diákolimpiai döntőben Szeli Bertalan!

Sport - asztalitenisz: 2023. december 13-án lezajlott a megyei döntő Nagycenken, amelyen három diák képviselte iskolánkat.

Ivánkovits Gréta (9. S) a lányoknál a "B" kategóriában sajnos már a csoportkörben kiesett, mindössze szettkülönbség döntött erről.
Bartus György (10. D) a fiúk "A" kategóriában szerzett ezüstérmet. Ugyan az országos továbbbjutáshoz nem elég, a szereplése komoly siker.
Szeli Bertalan (12. C) ellenállhatatlan játékkal megnyerte a fiúk "B" kategóriáját, mindössze 1 szettet vesztett a torna során. Ezzel kijutott az országos döntőre, ami áprilisban Kiskunfélegyházán kerül megrendezésre . A versenyre két osztálytársa is elkísérte a tanulót, akik jó kabalának bizonyultak 😀

Gratulálunk minden versenyző diákunknak!

További sikeres versenyzést Szeli Bertalannak! Drukkolunk az országos döntőben is!